Domov » Fórum » Hľadám niečo špeciálne » Vranov,Humenné a okolie-Ušitie červených klasických treniek,alebo modrých dievčenských treniek

Vranov,Humenné a okolie-Ušitie červených klasických treniek,alebo modrých dievčenských treniek

Hľadám niečo špeciálne

 
johanko | 2017-01-13 12:10:03

Hľadám žienku,čo by vedela a chcela ušiť klasické buď červené trenky,alebo by to mohli byť aj dievčenské modré trenky na mieru.Nejakú látku mám doma najmä na červené trenky.Mám aj originály oboch treniek,podľa ktorých by ste mohli ušiť,len prisposobiť miery.Samozrejme,že mi napíšte,že koľlko chcete za ušitie.Hľadám žienku na ušitie len z okresu VT,respektíve He.Nerobím si žarty,hľadám vážne.Je po týchto trenkách dosť veľký dopyt.

lejllla | 2017-01-15 15:40:111x

ak nikoho nemate napiste mi dala y som vam nejake kontakty do spravy

johanko | 2017-01-16 01:29:46

Dobry den vam prajem.Nie nikoho nemam,nikto sa mi neozval.

FashionByMartaUrban | 2017-01-19 22:55:42

Dobrý deň

som síce z BA ale nerobí mi problém ušiť čokoľvek za rozumnú cenu poprípade aj dlhodobejšie ak si spravým strihy stačí napísať a vždy by som Vám poslala ďalšie ak je to ešte aktuálne nebojte sa na mňa obratiť

johanko | 2018-01-01 17:49:24

Prajem dobrý deň.Kedže je akurát dnes 1, novoročný deň,tak najprv všetkým ľuďom tu na Sashe prajem v novom roku veľa zdravia a veľa tvorivých nápadov.

No cca po roku sa znovu ozývam so žiadosťou,že hľadám krajčírku z okolia Vranova cca do 30 km od samotného mesta na ušitie vyššie spomenutých treniek,prípadne iného podobného tovaru ako sú napr. aj nohavičky.

johanko | 2020-08-08 17:36:28

Dobry den prajem.Ja viem,ze je to uz dlha doba kedy som tu prvykrat pisal svoju poziadavku na usitie vyssie spomenutych veci,pripadne svoju poziadavku rozsirujem a to,ze hladam niekoho kto by mi okrem usitia uz spomenutych veci opravil ,teda pozasival podobne vecicky,na ktorych s roznych dovodov napr. sa pretrhla nitka a sa zacali na urcitom mieste parat,teda zacala vznikat diera.Jedna sa o vecicky ako napr. legíny,alebo chlapcenske plavky,alebo asi aj niekolko krataskov,ktore sa zvacsa na boku zacali roztahovat,lebo sa pretrhla uz spomenuta nitka.Vratim sa este ku plavkam a to,ze chcel by som dat plavky prerobit a to tak,ze aby podsivka plaviek bola upravena tak,aby boli plavky vprednej casti celopodsite ,teda od okraja po okraj,zeby nebola len v strede v urcitej sirke.Co sa tyk plaviek,tak jedna sa prevazne o klasicke slipove plavky.Asi to kazdy poznate,ze mate nejake velmi oblubene oblecenie hoci len na doma a nechcete sa toho za zaiadnu cenu zbavit,ale hladate sposob ako to zachranit,co jest aj moj pripad,ze potrebujem nejake veci popresivat,pooopravovat.Takze ak niekto vie a chce usit to co je spomenute vyssie,pripadne poopravovat nejake veci,tak sa prosim ozvite.Budem vam vdacny,Samozrejme,ze co sa tyka platby za sluzbu,tak zaplatim kolko si poviete.

johanko | 2024-04-04 23:05:50

?



Pripísať komentár


Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.