Domov » Fórum » Návrhy a pripomienky » Úhrada faktúry za provízie kartou

Úhrada faktúry za provízie kartou

Návrhy a pripomienky

 
MinkyBee | 2024-01-12 17:25:041x

Ahoj, nechystáte sa prosím umožniť úradu faktúr za provízie aj prostredníctvom karty? Bolo by to naozaj super a rýchle pre obe strany. Ďakujem.

jklmn  REDAKCIA  | 2024-01-15 14:33:48

Ahoj, neviem ci mate na mysli zaplatenie ulozenou kartou, teda ze si sashe strhne pozadovanu sumu kazdy mesiac z karty, to by naozaj usetrilo predajcom pracu, ale je to dost narocne na implementaciu. A nie som si isty zaujmom o takuto platbu.

PohladnicePreRadost | 2024-01-15 18:55:562x

Ja si myslím, že dotaz skôr smeroval k tomu, že ako je možné cez Sashe platiť za tovar aj kartou, že by bolo možné platiť aj za províziu, to by ste Vy - Sashe - museli mať vo svojej ponuke službu provízie na kúpu do košíka pre každého platcu provízie :))) ...

TandF-art | 2024-01-18 15:16:133x

ja si myslím že vďaka QR kódu na platbu je to dosť rýchle aj takto, rýchlejšie by to už fakt bolo len ak by sme mali uloženú kartu v účte... a to my napríklad nevyužívame nikde, vždy generujem jednorazové číslo karty, príde mi to bezpečnejšie :) ale samozrejme viem že je mnoho ľudí ktorí uloženú kartu využívajú

MinkyBee | 2024-01-30 09:03:51

@jklmn tato verzia ma sice nenapadla, ale bolo by to super, fungujem takto na eshope a je to super, nemusim mysliet na to kedy a co platit. Tých paltieb je mnoho a termíny mi prerastajú cez hlavu niekedy. Ja osobne som tvor zabudlivy a velakrat sa mi stane, ze sa pozabudnem s platbou a karta je v mojom pripade najlepsia moznost, kedze platba je tam okamzite. Rozumiem vsak ze to potrebuje dokladnu pripravu. Ja som sa len opýtala, nakoľko naozaj pre mna jedna z naj možností platenia. Ďakujem.

MinkyBee | 2024-01-30 09:05:18

@PohladnicePreRadost ano myslela som na platbu za provizie, ale teda len jednoduchym sposobom, ze by tam bola moznost kliknut na platbu kartou a uz by to bolo. No chapem vsak, ze je to zasah do systemu a potrebuje to cas.



Pripísať komentár


Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.